Kā pasūtīt?

1. Var veikt preču pasūtīšanu mūsu mājas lapā elektroniski bez reģistrācijas vai ar to.

2. Zvanot pa tālruni - 29551182.  Jums palīdzēs izvēlēties preci, izprast sistēmu un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem.

3. Izvēloties mūsu birojā.

 

Pasūtījumu apmaksa:

1. Uz vietas skaidrā naudā, vai ar bankas karti ja preci izvēlaties saņemt mūsu birojā.

2.  Ar bankas pārskaitījumu.


Piegāde:

1. Preču saņemšana mūsu birojā: Raņķa dambī - 31, Rīga LV-1048 (Ēkai nesen mainīta adrese. Daļā navigāciju un Google kartē skatīties veco adresi - Bezdelīgu iela 12) bez maksas katru darba dienu no 12:00 līdz 20:00, sestdienās no 10:00 līdz 16:00. Pēc vienošanos varam  izsniegt preci citā laikā, kā arī brīvdienās. Pirms atbraukšanas lūgums zvanīt.

2. Zābakus, stiprinājumus apģērbus un aksesuārus iespējams saņemt pakamātos Omniva. Piegāde tiek veikta nākamajā dienā, pēc naudas ieskaitīšanas mūsu kontā. Piegādes cena no 3.00 EUR līdz 4.00 EUR par sūtījumu, atkarībā no iepakojuma izmēriem.  Par  precīzu piegādes cenu, lūdzu sazināties ar mums.

3. Snovborda dēļus, slēpes un nūjas visā Latvijas teritorijā piegādājam ar Venipak kurjeru . Piegāde tiek veikta nākamajā dienā, pēc naudas ieskaitīšanas mūsu kontā. Piegādes cena  no 6,00 EUR līdz 8,00 EUR par vienu kalnu slēpošanas, vai snovborda inventāra komplektu, ieskaitot zābakus. Cena atkarīga no sūtījuma kopējā svara un piegādes adreses. Par precīzu piegādes cenu, lūdzu sazināties ar mums.Pasūtījumu nosūtīšana tiek veikta tajā pašā dienā vai nākamajā dienā.

Saņemot pasūtījumu, mēs sazināsimies ar jums, lai visu precizētu.

Mūsu tālrunis: 29551182

e-pasts: info@grava.lv